Naald en Draad Club Mantelzorg Roosendaal

Zelf kleding maken of vermaken hiervan is weer helemaal terug van weggeweest! Maar ook knutselen zoals het maken van een lampenkap of een tas is mogelijk. Als je er maar plezier in hebt! Daarom start Mantelzorg Roosendaal, in samenwerking met vrijwilliger Anita (ervaren coupeuse), de Naald en Draad Club Mantelzorg Roosendaal. 

Over de mantelzorgactiviteit

  • Maak je eigen kleding of iets moois voor een ander.
    (Je brengt zelf een patroon, stof en fournituren mee. Op locatie zijn ook enkele patronen beschikbaar.)
  • Kleding vermaken of aanpassen (duurzaam gebruik van kleding)
  • Maak zelf een leuke tas
  • Maak iets leuks voor in huis, zoals bijvoorbeeld een lampenkap
  • Of misschien heb je zelf een idee om iets creatiefs te gaan doen en daar hulp bij nodig hebt 

Er zijn drie naaimachines beschikbaar op locatie. Je eigen naaimachine meenemen heeft de voorkeur, er is voldoende ruimte voor. Ervaring is niet nodig: Anita helpt je graag op weg!

Naast het creatief bezig zijn is er volop ruimte voor ontmoeting en gesprek met andere mantelzorgers.
Koffie en thee staan klaar! Voor het gebruik van stroom, koffie en thee vragen we een eigen bijdrage van € 3,00 per persoon per keer. Dit bedrag wordt contant voldaan op locatie. 

Wanneer?

Twee keer per maand op woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur.
Locatie: Wouw (adres wordt na aanmelding per mail verstrekt).

Data 2026: 

  • 21 januari 2026
  • 4 februari 2026
  • 18 februari 2026
  • 4 maart 2026


Aanmelden mantelzorgactiviteit

Deze activiteit wordt aangeboden door Mantelzorg Roosendaal, onderdeel van Inwonersondersteuning Roosendaal. Mantelzorg Roosendaal biedt ondersteuning aan alle Roosendaalse mantelzorgers.

Ben je geregistreerd mantelzorger in de gemeente Roosendaal? Meld je dan aan voor de mantelzorgactiviteit door te mailen naar info@mantelzorgroosendaal.nl of bel naar 0165 750 050.